• tto@etu.edu.tr

PMI Türkiye tarafından düzenlenen Proje Yönetim Zirvesi 12 Mayıs 2016 tarihinde Ankara'da!

PMI Türkiye geleneksel olarak her yıl "PM SUMMIT" markası altında geniş katılımlı Proje Yönetimi Zirvesi düzenlemektedir. 2015 yılında Ankara’ da “Kalkınma ve Proje Yönetimi” ve İstanbul’da “Proje Yönetiminde Yeni Trendler” temaları olmak üzere 800’nün üzerinde proje yöneticisi, üst düzey yönetici ve akademisyenleri zirvede bir araya geldi.

Bu yıl 12 Mayıs 2016 tarihinde CerModern Sanatlar Merkezi'nde düzenlenecek olan  Zirvenin teması "Projelerle Geleceği Şekillendirmek” (Shaping The Future with Projects) olarak belirlenmiş olup zirve teması ile evrensel boyutta yeni stratejilerin oluştuğu, projelerin sürdürülebilir miraslar bıraktığı, “yeni nesil yöneticiler ve modern teknikler” ile  “tecrübeler ve geleneksel yönetim metodolojileri”ni bir araya getirerek farklı kompozisyonların oluştuğu bir gelecek çizmeyi hedeflemektedir.

PM Summit 2016 Ankara’da, Savunma, Sanayi, Uzay, Bilişim ve Teknoloji, İnşaat, Enerji, Finans ve Sanat Sektörlerinden alanında uzman konuşmacı katılımcıların konu ile ilgili tecrübelerini paylaşacağı, hem akademik hem de iş dünyasına dönük konuşma, panel, çalıştay ve atölye çalışmalarının  yer alacağı programlar olacaktır. Programda; Dr. Aaron J. Shenhar, PMP, PMI Fellow ve Phil Bristol, PMP,  Keynote Konuşmacıları arasında yer almaktadır. Perception Benders kurucusu Sn. Halit Soysal ise “Yaratıcı Problem Çözümü” , Sn. Yelda Gürbüz Erdoğan’ın yer alacağı Lego Serious Play, Sn. Hakan Ağırkaya “Geleceğin Teknolojileri”, Sn. Halil Öztürkci “Gelecekte Güvenlik: SİBER” ile daha birçok değerli konuşmacımız etkinlikte yer alacaktır.

Bunun yanı sıra;

  • Projelerle Geleceğe Yolculuk,
  • Hayallerden Gerçeklere Uzanan Bir Proje,
  • “2023 Vizyonu ile Gelecekteki Proje Yönetim Stratejilerimiz” Paneli
  • “Savunma ve Proje Yönetimi” Paneli,
  • Proje Yönetiminde: Paydaş İş Birliği ve İnsan Kaynağı Yönetimi, Zaman Yönetimi gibi çalıştaylar,
  • Bulut, Nesnelerin İnterneti, Dijital Çağ ve Oyunlar,
  • Proje Yönetiminde Yeni Trendler: Yeni Nesil Yönetim-XYZ Jenerasyonu,
  • Proje Yönetiminde Kişisel Gelişim ve Sanat,
  • Proje Başarı Hikayeleri-Öğrenilmiş Dersler
  • Projelerle Geleceği Şekillendiriyoruz söyleşileri yer alacaktır.

Tüm gün sürecek zirve PMP sertifikalı Proje Yöneticileri için 7 PDU değerindedir. Detaylı program içeriği için lütfen Web sitemizi ve sosyal medya kanallarımızı ziyaret ediniz.

Bu kapsamda, Ankara’da gerçekleşecek "Projelerle “Geleceği Şekillendirmek” (Shaping The Future with Projects) temalı Proje Yönetim Zirvemizin erken kayıt fırsatlarından yararlanmayı unutmayın. Erken kayıt fırsatları için son gün 15 Nisan 2016’dır. ( 10 kişilik kayıt için kişi başı katılım ücreti erken kayıt için 125TL)

 

İletişim Bilgilerimiz:

Meliha BAYRAK – PM SUMMIT 2016 Ankara Proje Yöneticisi                                  

E-Posta : meliha.bayrak@pmi.org.tr                                                         

Tel : 0530 823 88 73

Web: http://pmiturkey.org/summit/ankara/

Tüm sorularınız için iletişim adresimiz: summit06@pmi.org.tr